תסמונת פיברומיאלגיה

תסמונת פיברומיאלגיה פוגעת בשרירים וברקמות הרכות. בין הסימפטומים של פיברומיאלגיה הם כאבי שרירים כרוניים, עייפות, הפרעות שינה וכאבים בנקודות רגישות – נקודות טריגר. בשל האופי המפושט של הכאבים, הכולל כאבי שרירים, כאבי מפרקים ועייפות, ישנו קושי לאבחן את המחלה ואף להבין אותה.

Undefined

כאב נוירופטי

 

Undefined

פצעים קשיי ריפוי

פצעים קשיי ריפוי הם פצעים שהחלמתם אורכת מעל לכפי שניתן היה לצפות, תחת הטיפול הסטנדרטי.

מה מקשה על ריפוי הפצעים?

האטה בהחלמה יכולה להיווצר כתוצאה מגיל מתקדם, כתוצאה ממחלה נלווית ברקע, כתוצאה ממידת חומרתו, עומקו וגודלו של הפצע או כתוצאה מהעומס הזיהומי. משך ההחלמה של פצעים גדולים ארוך יותר ממשך ההחלמה שנדרש לפצעים קטנים, ובמהלך ההחלמה יכולים להתפתח זיהומים שגורמים להרעה. ככל שגיל המטופל עולה, כך גם מואט קצב תחלופת התאים הנדרשים בתהליך הריפוי.

Undefined

הכירו את הטכנולוגיה החדשנית לטיפול בפצעים סוכרתיים

לפי נתוני משרד הבריאות עולה כי בישראל ישנם מעל 400,000 חולי סוכרת, וכ-75,000 מביניהם סובלים מרגל סוכרתית המקשה עליהם לתפקד בפעולות היומיום. 
עד היום, המענה הרפואי עבור חולים אלו היה מוגבל. כתוצאה מכך, מטופלים רבים המשיכו לסבול מפצעים סוכרתיים והיעדר טיפול יעיל או הזנחה הובילו לעתים להתפשטות והעמקה מסוכנת של הפצעים עד להגעה לניתוחי כריתת גפיים והידרדרות בריאותית מסכנת חיים (!).
 
Hebrew
Регулируемая подставка для удобного  и эффективного пользования  прибором Би-Кьюр Лейзер
 
Уважаемый покупатель,
тенд Б-Кьюр используется для устоичвости прибора Би-Кьюр Лейзер,позволяя удобное пользование, без необходимости держать аппарат в руках.
 
Инструции использования:
Undefined

 

A flexible adjustable stand for convenient and effective treatment using B-Cure Laser

Undefined

מעמד גמיש מתכוונן לטיפול נוח ויעיל בעזרת בי-קיור לייזר 

Undefined

מפרק הלסת הוא מפרק אופייני הדומה למפרקי הצוואר, כף היד, אצבעות ועוד. מחקר קליני זה בדק את יעילות בי קיור לייזר מול יעילות טיפולים תרופתיים וכן מול קבוצת ביקורת. המחקר מצא כי לבי-קיור לייזר יעילות מובהקת הזהה ליעילות הטיפול במשככי כאבים תרופתיים.

Hebrew

גם אתם סובלים מכאבי גב או כאבי ברכיים? 

הנחיות חדשות של איגוד הרופאים האמריקני: לטיפול בכאבי גב יש להעדיף טיפולים שאינם תרופתיים וההמלצה החדשה היא - לייזר רך!

Hebrew

מבוא:

אחד התסמינים השכיחים ביותר הוא כאב במקום כלשהו במערכת השרירים והשלד. הגורם יכול להיות טראומה, דלקת או התנוונות. רק המטופל עצמו יכול להעריך את חומרת הכאב, ובאופן סובייקטיבי. לעתים קרובות עלינו לטפל בתסמינים בטיפול לא-פולשני. טיפול כזה צריך לענות לעיקרון הראשוני של הרפואה: "primum non nocere" - ראשית אל תזיק! לכן רכשתי מספר מכשירי לייזר של בי-קיור כדי שהמטופלים שלי יוכלו להתנסות בהם.

רקע מדעי:

Hebrew
Hebrew

תנאי שימוש, מגבלות משפטיות ומדיניות פרטיות

פרק א' – תנאי שימוש ומגבלות משפטיות

1.      מבוא והגדרות

Hebrew
ברצוני להביע את הערכתי הרבה לחברה על התמיכה הקלינית והערכית לה זכינו מכם. נחשפתי למכשיר בי קיור לייזר לפני כשנתיים, ולאחר קריאה של חומר מדעי רב התומך ביעילות שיטה זו בהפחתת תסמיני דלקת והקלה בכאב התחלתי להשתמש במכשיר ולהמליץ עליו עבור רבים מהמטופלים שלי.
אני רוצה לשוב ולהודות לכם על ההתגייסות המיידית שלכם לטובת תושבי הדרום וחיילי צה"ל לפני כשנתיים במלחמת "צוק איתן".
הנכונות שלכם לתרום מכשירים רבים בחינם ללא כל תמורה ומעקב אחר המטופלים לאורך זמן אינה דבר מובן מאליו.
Hebrew
שלום רב!
במסגרת עבודתי כמנתח אסתטי השתמשתי במכשיר הנ"ל לאחר ניתוחים פלסטיים בכל אזורי הגוף של כאבים ,שיטפי דם, נפיחויות אינפילטרציה, המטומות קטנות ואפילו זיהום, עם תוצאות טובות מאוד.
כמו כן המכשיר הראה תוצאות טובות בביטול תגובות אחרי הזרקת חומרי מילוי.
את הטיפולים עברו כ 25 פציינטים.
 
בכבוד רב,
ד"ר אפרון רוזן 
Hebrew
היו לי כאבים בגב עליון בכתפיים ובידיים, כנראה כתוצאה מעבודתי המאומצת כרופאת שיניים.
עד עכשיו טיפלתי בגב, בכתפיים ובידיים באמצעות המכשיר בי-קיור לייזר פעמיים ביום במשך כ- 6 דקות בכל פעם.
Hebrew
לכל מאן דבעי,
התחלתי לעשות שימוש במכשיר בי קיור לייזר לפני כשנה במטרה לנסות ולהקל על כאבים נוירופתיים ברגלה של בתי. לאחר זמן קצר קניתי מכשיר נוסף לשימוש עצמי. 
Hebrew
שמי טלי בורשטיין, אחות מוסמכת ומנהלת אזור בחברת סיעוד 
מזה כחצי שנה אני סובלת ממרפק טניס, כאבים עזים המגבילים אותי בתנועה. במסגרת ביקור משפחתי נחשפתי למכשיר בי-קיור לייזר. לאחר שהתעמקתי ובדקתי פרטים נוספים עליו, רכשתי אותו.
אני משתמשת בו פעמיים ביום במשך 6-7 דקות. את ההקלה בכאב ושחרור מהגבלת התנועה חוויתי כבר לאחר כ 5 ימי טיפול בבי-קיור לייזר.
בכבוד רב,
טלי בורשטיין 
 
Hebrew
במרפאתי אני עובד בתחומים של רפואת משפחה ובנוסף יש לי מומחיות ברפואה סינית ודיקור סיני.
Hebrew
שמי ד"ר שבשייביץ ויקטור, רופא כאב במרפאת כאב בבית חולים רמב"ם, משתמש במכשיר הבי-קיור לייזר כ- 3 שנים בשימוש רציף במרפאת הכאב.
השימוש נעשה בקבוצת החולים הבאות : 
כאבי פרקים – אוסטאוארטריטיס - כ-30 מטופלים טיפלו במכשיר פעם ביום, לפי הצורך עד 10 דקות. לאחר 5-6 טיפולים החולים חשו בהקלה ובהטבה ניכרת .
מתוך 50 מטופלים - 75% דיווחו על הקלה והטבה.
כאבי צוואר וגב – כ- 50 איש טיפלו במכשיר בי-קיור לייזר. לאחר 5 טיפולים חשו בהטבה ב 70% מהמקרים.
כאבי ראש - 20 איש טיפלו במכשיר הבי-קיור לייזר. לאחר כ 5 טיפולים חשו בהטבה כ 70% מהמקרים.
Hebrew
בכרמל מכון לפיזיותרפיה בע"מ מטפלים באמצעות לייזר רך למעלה מ 20 שנה, במכונים שלנו בבי"ח אלישע בחיפה ובמכון בקרית אתא .
אנו משתמשים במכשיר ביקיור לייזר מס' שנים, למעשה היינו בין הראשונים להשתמש בו כשהוא יצא לשוק. עד היום טופלו במכשיר בי קיור לייזר במכונינו מאות אנשים.
Hebrew
לאור ההתנסות שלנו במרפאה, להלן המקרים בהם טיפלנו בעזרת המכשיר :
כאבי ברכיים 5 מקרים - 3 מהם מאוד מרוצים מהטיפול. טופלו לפי הפרוטוקול, 3 פעמים ביום 6-10 דקות בכל פעם. לפי ניסיוננו ההטבה מורגשת כבר אחרי שבוע. 
5 מקרים שטופלו בכאבים במפרקי כף ביד- הביעו הטבה כמעט מירבית .
כ 5 מקרים  כאבי גב – אין כמעט הטבה – ייתכן  ועקב בעיה ארגומטרית .
כ 5 מקרים במפרקי ידיים – דעות חלוקות, 3 מקרים מרוצים.
 
Hebrew
שמי ד"ר רפי פישר, בבעלותי מרפאת שיניים וותיקה ברמת גן בה ניתנים כל סוגי הטיפולים ברפואת שיניים מודרנית. לפני כשנתיים התוודעתי ל B CURE LASER DENTAL PRO ומאז הוא משמש חלק בלתי נפרד מהכלים והטכנולוגיות בהם אני נעזר.
המכשיר משמש אותי בעיקר להקלה על סימפטומים הנובעים מביצוע פעולות כירורגיות בחלל הפה. לשמחתי המכשיר עוזר מאוד בהפחתת כאב הגלדה מהירה יותר של אזור הניתוח ופצעים בחלל הפה.
לעיתים מעבר לשימוש במרפאה לפני ואחרי טיפול (למשך מספר דקות בכל פעם) אני נוהג להשאיל אותו למטופלים שלי לשימוש ביתי למספר ימים. 
 
Hebrew
 הנדון: הטיפול בליזר רך בנכי משרד הביטחון, לכב' משרד הביטחון, תל-אביב,
 
שלום רב, לאור נסיוני בטיפולים בליזר רך במהלך 23 השנה האחרונות, והכרתי את הספרות המקצועית בנושא, התבקשתי על ידי מר מיקי שלוסר, להכין רקע ואינדיקציות לאפשרות להכנסת מכשיר ליזר ביתי לטיפולים לנכי משרד הביטחון.
 
Hebrew
רכשתי את מכשיר הבי-קיור לייזר הראשון לפני כשלוש שנים לצורך טיפול בכאבים בפרקים, ובימים אלו רכשתי מכשיר חדש. במהלך השנים השתמשנו אני ובני משפחתי במכשיר לבעיות שונות בשביעות רצון רבה.
 
המכשיר מאוד עוזר לתופעות על העור, גם כאלו שהן לא אלרגיות או זיהומיות. אם יש גירוי בעור, שימוש של מספר דקות פעם או פעמיים - מעלים את הבעיה. 
 
Hebrew

דלקת בגיד אכילס – האם צריך להישאר בבית?

גיד אכילס הוא אחד הגידים החזקים ביותר בגופנו, והוא הגיד שמאפשר לנו לקיים את כל הפעולות שאנו מבצעים כאשר אנו במצב מאונך קרי, ריצה, הליכה, ספורט וכדומה, וכן את כל השימושים שלנו בכף הרגל לרבות בשחייה, משחק, בעיטה וכדומה. דלקת בגיד אכילס, כשמה כן היא, היא דלקת התוקפת את הגיד וגורמת לו להתרחבות והתנפחות עד כדי מצב בו הגיד לוחץ על העצבים הסמוכים לו באזור, ויצירת תחושת כאב שיכולה ללכת ולהחמיר ככל שמחמירה הדלקת.

Undefined
1.Что такое  B-Cure Laser ?

B-Cure Laser - инновационный медицинский портативный прибор ,использующий научно доказанную технологию  LLLT- (лазерная терапия низкой мощности)

Russian

 

פציעות ספורט הן פציעות כמו כל פציעה אחרת, שכן כל אדם יכול לסבול מהן, גם מבלי שיעסוק בספורט או בספורט מקצועי. יחד עם זאת, ישנה סדרה של פציעות המאפיינות מאוד את עולם הספורט המקצועי והספורט בכלל, ועל כן הן נקראות פציעות ספורט. יחד עם זאת, הכללתן של כל הפציעות הללו תחת שם אחד כולל הוא לא העניין המרכזי, אלא דווקא יצירת ההתמחות סביב טיפול בפציעות ספורט, התמחות שממנה נהנים רופאים העובדים עם קבוצות ספורט, עם אתלטים ועם ספורטאים בכלל.

תחילת הטיפול במניעת הפציעות

Hebrew

Pages