בית הכרם: יוזמה להקמת בר שיתופי בשכונה שיפעל בשבת

מתוך דף הפייסבוק של המאבק - 

בר הכרם. בר שיתופי, בבית הכרם. אז מה אנחנו רוצים? להקים מקום בשבילנו בשכונת בית הכרם בירושלים. מי זה אנחנו? אתם. כל אחת ואחד מכם שאי פעם רצו להתעדכן עם החבר'ה על כוס בירה אחרי יום עבודה ארוך וביטלו בגלל המועקה שכרוכה בתחב"צ, שלא נדבר על לקחת את האוטו בציפייה למציאת חניה בעיר. אנחנו מקימים בר שיתופי ללא מטרות רווח ליד הבית, ומחפשים שותפים שרוצים להצטרף למשפחה ולהיות חלק מהבעלים. נמצאים כעת בשלב הגיוס הראשוני, וצריכים אתכם כדי לפתוח את המקום שיהיה כמו בית שני בשביל כולנו!

 

בית הכרם היא שכונה ותיקה במערב העיר ירושלים. במקביל להתפתחותה האורבנית של ירושלים, ממשיכה בית הכרם להתפתח באופן תמידי. בו בעת, היא שכונה שקטה, וזאת על אף היותה בית לכ-20,000 תושבים. כחלק משמירה על צביונה הפלורליסטי של השכונה, אנו רוצים להקים בר שיתופי, מקום שירגיש כמו בית- ליד הבית.

 

אם אתם רוצים להיות חלק ממקום שהופך את העולם לקצת הוגן יותר, מקום בו תוכלו להשפיע, אם אתם רוצים להיות חלק מקבוצה של אנשים שמאמינים באמת ובתמים בטוב שיש במפגש בין אנשים, הצטרפו אלינו. אנחנו מאמינים שמקום לשבת בו לכוס קפה או כוס בירה במחיר הוגן זו דרך להכיר אנשים, להצמיח ולצמוח כקהילה וכאינדיבידואלים. וכמו שאמר דוקטור סוס, אם יוצאים, מגיעים למקומות נפלאים.

ruthk@shatil.nif.org.il

פנייה למארגני המאבק

פנייה למארגני המאבק